درباره فروشگاه اینترنتی ابزارمال

تاریخچه ابزار مال

ایده ی فروشگاه اینترنتی ابزار مال از سال ۱۳۸۹ به منظور ارائه خدمات به مشتریان، در بستر الکترونیک شکل گرفت و به مرور توسعه پیدا کرد. در سال ۱۳۹۴ با شروع به کار ساماندهی وب سایت های اینترنتی، نماد اعتماد الکترونیک به عنوان  مرجع شناسنامه کسب و کارهای الکترونیک برای وب سایت ابزار مال اخذ گردید. فروشگاه ابزار مال یکی از اولین کسب و کارهای الکترونیک در حوزه تخصصی ابزار آلات در ایران می باشد.

 

ماموریت فروشگاه ابزار مال

تلاش تیم ابزار مال عرضه کالاهای با کیفیت حرفه ای به قیمت منصفانه، به آسان ترین شکل و سریع ترین زمان به کلیه مصرف کنند گان می باشد.

 

تضمین اصالت و کیفیت کالا

در راستای بررسی کیفیت محصولات قابل عرضه، با تکیه بر تجربه و دانش مدیران و پرسنل مجموعه، محصولاتی  از پروتکل های کیفی و ایمنی عبور می کنند که در جایگاه ابزار تخصصی و حرفه ای قرار می گیرند. بنابراین کیفیت و اصالت تمامی ابزار آلات داخل وب سایت مورد تایید تیم کنترل کیفی ابزار مال می باشد.

تضمین اصالت و کیفیت کالا
قیمت منصفانه:

به منظور حفظ قیمت منصفانه، تامین محصولات از تولیدکنندگان یا وارد کنندگان واقعی هر برند یا محصول انجام می گیرد. تا مشتریان محترم ابزارمال، قیمت منصفانه ای را در قیاس با بازار برای خرید کالاهای  با ارزش و با کیفیت هزینه نمایند.

قیمت منصفانه در ابزارمال
خرید آسان

طراحی و کاربری وب سایت ابزار مال مشتری محور است و مشتریان محترم فروشگاه ابزار مال به آسانی به اطلاعات و قابلیت های محصول مورد نظر خود دسترسی دارند و با چند کلیک ساده می توانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کرده و خرید خود را تکمیل می نمایند.

خرید آسان ابزارآلات
تحویل کالا در سریع ترین زمان:

با هدف سرعت بخشیدن به پروسه تحویل سفارشات، انبار فیزیکی کالا تدارک دیده شده است. اقلام دارای موجودی در وب سایت ابزار مال، در سریع ترین زمان ممکن، آماده ارسال یا تحویل حضوری به مشتریان عزیز می باشند.

تحویل سریع کالا